SHILIBAO- Beauty Salon- Istanbul- Maltepe Hydrafacial Cilt Bakımı

Salonumuza Hoş Geldiniz...

İletişim: (216)-366 83 23| WhatsApp: (546)-240 65 01

 

Hydrafacial Nedir ?
Hydrafacial el değmeden yapılan bir cilt temizleme uygulamasıdır. Özel bir makine ve aparatları yardımıyla temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma ve akne bakımı  işlemlerinin bir arada yapıldığı uygulamadır.
HydraFacial Uygulaması
Hydrafacial uygulaması, ölü cilt hücrelerini ve fazla sebumu deriden çıkararak temizleme ile başlar. Daha sonra, gözenekleri tıkayan kirleri ve yağları parçalamak için özel bir solüsyon uygulanır. Daha sonra, siyah nokta, kir, yağ ve safsızlıklar vakumlanıp ciltten arındırılırken, cilde nemlendirici, dolgunlaştırıcı ve besleyici serumlar ve ampuller uygulanır.
Diğer işlemlerin aksine, Hydrafacial uygulaması hızlı ve uzun süreli bir sonuç elde etmek için haftalık veya aylık olarak yapılabilir.
Cildinizin sağlıklı kalmasını sağlamak veya akne, pigmentasyon gibi sorununuz varsa Hydrafacial ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Hyrafacial uygulamasında cilt parlak, dolgun ve net görünür. Ayrıca, yaşlanma belirtilerini de gidermeye yardımcıdır. "Hydrafacial bakımı ince çizgileri ve kırışıklıkların azalmasına, cildin sıkılaşmasına, cilt tonunu eşitlemeye,  kahverengi lekeleri giderirmeye, ayrıca genişlemiş gözenekleri küçültmeye yardımcı olur."
Hydrafacial bakımı sonrasında amaç, cildin nemli ve parlak görünmesine rağmen, uygulama cildin hızla değil zaman içinde sorununu düzeltmektir.

 

Müşterilerimizin Yorumları