Shilibao Güzellik salonu hakkında yorumlar

Salonumuza Hoş Geldiniz...

İletişim: (216)-366 83 23| WhatsApp: (546)-240 65 01

Istanbul • 2004 ten beri

HAKKIMIZDA

 

'' Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata verebilmenin onurunu yaşamaktadır. ''

ÖNCELİĞİMİZ HİJYEN VE MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİDİR.

2004 yılında Lojistik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan ELİT LOJİSTİK firmamız, 2009 yılında kendi adına tescilli SHILIBAO markası ile kozmetik sektörüne adım atarak, dünyanın çeşitli ülkelerinden yüksek standartlı doğal içerikli cilt bakım ürünleri ve cihazları ithalatı ve ihracatı yapmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye genelinde birçok salonda kullanılmaktadır.

Salonlardan hizmet alanların en çok şikayet ettikleri konuların başında, hizmet alımının karşılığında ödemenin yapıldığı halde işlem bitmeden salonların kapatılması ve ortadan kaybolması gelmektedir. Bunun nedeni ruhsatsız olarak kaçak çalışmadır. Salonumuz resmi mevzuata uygun olarak ruhsatlı ve tüm belgeleri tam olarak hizmet vermektedir. Sizlerde hizmet alırken sonradan sorun yaşamamak için ruhsatlı olan işyerlerini tercih ediniz.

Firmamız bünyesinde bulunan profesyonel uzman personelleri ile, kendi ürünleri ve son teknoloji cihazları ile hizmet vermektedir. Kaliteyi uygun fiyatla sunmayı hedefleyen salonumuzda Sizleride ağırlamaktan onur duyarız.

ÖNEMLİ: Salonumuzda ürün satmak gibi rahatsız edici uygulamamız yoktur.

 

MÜŞTERİ

1315

MUTLU MÜŞTERİ

BELGE

19

BELGE

UYGULAMA

27

DEĞİŞİK UYGULAMA